:
: 1: 1

Homepage

Dobrý den,vítejte v našem e-shopu.Budeme rádi,pokud Vás námi nabízené produkty zaujmou jak svojí kvalitou,která je daná vlastní kvalitou značkových výrobců a dodavatelů,tak i cenou.Nedílnou součástí nabízených produktů je jejich servis v záruční době ,tak i po jejím uplynutí přímo naším servisním střediskem.Co prodáváme,to servisujeme,a proto prodáváme pouze stroje,které Vám můžeme kdykoliv opravit.
Pokud se stane,že nenajdete na našich stránkách produkt,o který máte zájem,nebo potřebujete podrobnější informace o produktech a jejich cenách,kontaktujte nás-viz sekce KONTAKTY

 

Řadit podle :||
Zobrazit vše | Stránky:
 • Benzínový křovinořez HUSQVARNA 535 RX

  benzinovy-krovinorez-husqvarna-535-rx.png

   

  SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA! Husqvarna 535RX je nový křovinořez třídy 35 ccm pro univerzální použití. Stroj je konstruován pro náročné používání. Špičkový výkon je docílen díky surové síle, unikátní ergonomii a vysoké odolnosti.

   

  Cena:14490.00
 • Benzínový plotostřih HUSQVARNA 122 HD 60

  benzinovy-plotostrih-husqvarna-122-hd-60.png

  SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA! Plotostřih Husqvarna 122HD60 se vyznačuje nízkou hlučností a nízkou váhou a je proto určen pro hobby použití. Dobře se startuje díky funkci Smart Start®. Má nastavitelnou zadní rukojeť. 

   

  Cena:9190.00
 • Motorová sekačka HUSQVARNA LC 348 V

  motorova-sekacka-husqvarna-lc-348-v.png

  SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA! LC 348V je sekačka na trávu, která dosahuje skvělého výsledku při sekání trávy a údržbě trávníku díky technologii AFTech™ : žací kotouč je navržen tak, aby při rotaci vytvořil vzestupný proud vzduchu. Tento proud vzduchu zvedá trávu, aby bylo možné rovnoměrné sekání trávníku.

  Cena:13490.00
 • Rider HUSQVARNA 213 C

  rider-husqvarna-213-c.png

  SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA! Výkonný rider s žacím ústrojím Combi se záběrem 94 cm, který umožňuje prvotřídní sečení s použitím 2 metod: BioClip® a zadní výhoz. Vhodný pro majitele domů a vlastníky půdy, kteří vyžadují vysokou účinnost, snadné ovládání, vynikající manévrovatelnost a příjemné svezení.

  Cena:99000.00
 • Zahradní traktor HUSQVARNA TC 130

  zahradni-traktor-husqvarna-tc-130.png

  SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA! TC 130 je kompaktní a uživatelsky příjemný zahradní traktor s elegantním designem a ergonomií. Je ideální pro majitele domů s malou až středně velkou zahradou. Traktor je osazen výkonným motorem Briggs & Stratton.

   

  Cena:52990.00
 • Zahradní traktor HUSQVARNA TC 142

  zahradni-traktor-husqvarna-tc-142.png

  SPECIÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA! TC 142 je vysokokapacitní zahradní traktor s integrovaným sběrným košem. Je osazen výkonným dvouválcovým motorem Briggs & Stratton, který se snadno startuje pomocí funkce automatického sytiče.Traktor nabízí efektivní sběr posečené trávy a pohodlné vyprazdňování koše ze sedadla řidiče.

  Cena:74990.00
Zobrazit vše | Stránky: