Elektrické a akumulátorové

Pily » Elektrické a akumulátorové

Řadit podle :||
Zobrazit vše | Stránky:
 • Elektrická pila ECHO CS-2000

  elektricka-pila-echo-cs-2000.jpg

  NOVINKA! Řětezová pila s příčně uloženým motorem a beznástrojovým bočním napínáním řetězu s automatickým mazáním řetězu.Vhodná pro kutily preferující elektrický pohon a pro lehčí práci na zahradě.

   

  Cena:0.00
 • Akumulátorová vyvětvovací pila HUSQVARNA 115i PT 4

  akumulatorova-vyvetvovaci-pila-husqvarna-115i-pt-4.png

  Teleskopická aku vyvětvovací pila s dlouhým, až 4 m dosahem. Lehká a výkonná pila se štíhlým designem, vybavená intuitivní klávesnicí a napínáním řetězu bez použití nářadí. Dodává se bez baterie a nabíječky.

  Cena:0.00
 • Elektrická pila HUSQVARNA 418 EL

  elektricka-pila-husqvarna-418-el.png

   

   

  Elektrická řetězová pila s délkou lišty 14 palců  je určena pro profesionály, jako jsou např. truhláři a elektrikáři, ale i pro domácí kutily. Nabízí celkově vynikající výkon, ovladatelnost a ergonomii.

   

   

   

   

  Cena:0.00
 • Elektrická pila HUSQVARNA 420 EL

  elektricka-pila-husqvarna-420-el.png

   

  Elektrická řetězová pila s příkonem 2000 W, s vodící lištou 16" je určena pro profesionály, jako jsou např. truhláři a elektrikáři. Nabízí celkově vynikající výkon, ovladatelnost a ergonomii, díky vynikajícímu řeznému výkonu, robustní konstrukci a úzkému tělu.

   

   

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila ECHO DCS 2500 T

  akumulatorova-pila-echo-dcs-2500-t[1].png

  Nejlehčí aku pila na světě s ohromující řezací sílou a akcelerací. Poskytuje stejný řezný výkon jako benzínová pila CS-2511TES. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu.

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila ECHO DCS - 2500T C

  akumulatorova-pila-echo-dcs-2500t-c.png

  Nejlehčí aku pila na světě s ohromující řezací sílou a akcelerací. Poskytuje stejný řezný výkon jako benzínová pila CS-2511TES. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu.

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila HUSQVARNA 120i

  aku-pila-husqvarna-120i-kit.png

  Lehká, snadno ovladatelná řetězová pila na baterii je ideální pro kácení malých stromů, prořezávání nebo řezání menších větví. Je vybavena intuitivní klávesnicí pro bezpečné a pohodlné spouštění.

   

   

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila HUSQVARNA 330i

  akumulatorova-pila-husqvarna-330i.png

  Tichá, lehká a snadno ovladatelná řetězová pila. Perfektní pro tesaře, sadaře a další náročné uživatele. vybavena bezkartáčový motorem s dlouhou životností a napínáním řetěz bez použití nástrojů.(bez baterie a nabíječky)

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila ECHO DCS - 1600

  akumulatorova-pila-echo-dcs-1600.jpg

  NOVINKA! Akumulátorová pila s nejlepším řezným výkonem ve své třídě poskytuje díky pokročile řízenému motoru řezný výkon jako benzínová pila o objemu 35–40 cm³. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu.

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila HUSQVARNA 535 i XP

  akumulatorova-pila-husqvarna-436-li-xp.png

  Pila určená pro profesionálně zaměřené uživatele, kteří chtějí lehkou a výkonnou motorovou pilu.Ideální pro tesaře a pracovníky pečující o stromy.Má vynikající ergonomii, vysoký výkon a vysokou rychlost řetězu.(bez baterie a nabíječky)

  Cena:0.00
 • Akumulátorová pila HUSQVARNA T 535 i XP

  akumulatorova-pila-husqvarna-t-536-li-xp[1].png

  Pro profesionální uživatele, kteří chtějí lehkou, snadno ovladatelnou a výkonnou pilu s držadlem nahoře. Ideální pro arboristy. Robustní pila s vynikající ergonomií, vysoký výkonem a vysokou rychlostí řetězu.(bez baterie a nabíječky)

  Cena:0.00
 • Akumulátorová vyvětvovací pila HUSQVARNA 530i P 4

  akumulatorova-vyvetvovaci-pila-husqvarna-530i-p-4.png

  Aku vyvětvovací pila pro profesionály, s dlouhým, až 4 m dosahem a výkonem.Pila nabízí maximální výkon a odolnost v kombinaci s nízkou hmotností, vynikající ergonomií a tichým provozem.Dodává se bez baterie a nabíječky.

  Cena:0.00
 • Akumulátorová vyvětvovací pila HUSQVARNA 530i PT 5

  akumulatorova-vyvetvovaci-pila-husqvarna-530i-pt-5.png

  Teleskopická aku vyvětvovací pila pro profesionály, s dlouhým, až 5 m dosahem a výkonem, který překonává benzínové ekvivalenty. Pila nabízí maximální výkon a odolnost v kombinaci s nízkou hmotností.Dodává se bez baterie a nabíječky.

  Cena:0.00
 • Akumulátorový multifunkční systém ECHO DPAS 300

  akumulatorovy-multifunkcni-system-dpas-300.png

  Špičkový multifunkční systém vhodný také pro profesionální použití. 50V lithium-iontový akumulátor generuje dostatek energie pro vysoký výkon při použití všech nástavců.

  Cena:0.00
Zobrazit vše | Stránky: